31.01.2014

Dzien Dobry TVN we Friends Studio

Kochani chciałabym się Wam czymś pochwalić, ale jakoś długo z tym się zamierzałam. Mianowicie... mówiłam Wam, że otworzyłam swoje miejsce na Ziemi jakim jest FRIENDS STUDIO. Praca marzeń, gdzie sama jestem sobie sterem i okrętem, gdzie nikt nie blokuje moich pomysłów. To wszystko daje mi tyle energii i radości, że sama się tego nie spodziewałam.

We Friends Studio otworzyłam m. in. kurs pisarstwa "Są wyobraźnie, które tworzą książki...". Piszemy na nim wspólną powieść o pewnym leśniczym Albercie, którego las ma magiczną stronę, gdzie toczy się zacięta walka między dobrem, a złem. Książka jest z rodzaju fantasy i jest dość mocno skomplikowana. Naszym kursem, zainteresowała się pani Anna Dziewit - Meller, która prowadzi cykl literacki w Dzień Dobry TVN. Przyjechała, nakręciła o nas materiał i w zeszły piątek był on wyświetlany. Jest to coś niesamowitego dla mnie i uważam to za wielki sukces dziewczynek z kursu, swój jak i szkoły, która jest zaledwie 3 miesiące na rynku.

Ale dość pisania oto zdjęcia i link do DD TVN.To są moje wspaniałe dziewczyny z niesamowitą wyobraźnią! Są piękne, mądre i dogadują się ze sobą jak nikt inny :) 

Gdyby ktoś chciał zobaczyć materiał o nas, zapraszam oto link:P.S ja w rzeczywistości jestem chudsza i mam ładniejsze włosy, kamera to nie jest przyjaciel człowieka! :(9 komentarzy:

 1. Gratuluję z całego serca! Super!
  A jeśli chodzi o kamerę i aparat... Też mam tak, że w obiektywie wyglądam jakbym była grubsza i ogólnie jakoś tak jak... kaszalot ;)
  Uściski,
  Ola

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana, serdeczne gratulacje, jest się czym chwalić i przede wszystkim gratuluje samazaparcia i wytrwałości w dążeniu do spełniania własnych marzeń

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje :-) i zycze dalszych sukcecow :-) Pozdrawiam cieplo :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzymam kciuki za dalszy rozwój i niebanalne pomysły.GRATULUJĘ ! :o) Pozdrawiam. Ala

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochana gratuluje niesamowitego pomysłu i spotkania z TVN :) Świetnie wypadłaś :)
  Wielu sukcesów życzę :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...